Prosinec 2010

Bylo nebylo.A zase nic nebylo.

14. prosince 2010 v 22:43 | Fai |  Psaní boke.m


Chtělo by to totální propláchnutí mozku.
Vyčištění.
Kompletní vymazání.
Nahrání něčeho krásného a spustit něco co by mě konečně nakoplo.

Nebudu sem psát že jsem dva měsíce zamilovaná do "tamdadá".
Nebudu sem psát,že už jsem o něm psala.
Že se změnilo spoustu věcí a že mě dvouměsíční ulétávání si s ním neskonale vyčerpává.
Ani sem nebudu psát,že bych s tím nejradši přestala,probojovala se odzaláskováním a zase by bylo na chvilku líp.
Nebudu to sem psát,protože stejně vím,že to neudělám.
Zase ho někdy potkám,zase budu za tu největší trapku co by mu nejradši snad vytřela i prdel, a pak půjdu spokojeně domů,bude po víkendu,přes týden zas nic,a zase víkend doufání že tam bude, že neusne, že si uletíme, že poletíme, a že se třeba už konečně něco změní.
A nikoho ani nebude zajímat,že i kdyby nedej bože projevil zájem, je to v hovínku,protože nemáme totálně nic společného,a já nikdy nebudu patřit tam kde patří on,a on nikdy nebude patřit do mého věčně "uáuáu" světa.

Tak proč to píšu?.Protože jsem "mešuge".

Nemůžu se s prominutím ani vysrat,natož tak se dohnat do sprchy.

Codein.Codein.Codein.

10. prosince 2010 v 19:54 | Fai |  Psaní boke.m


(by.musicandphotography)

Přemýšlela jsem o tom jak by bylo fajn napsat článek o tom, jak jsem si našla perfektního přítele či přítelkyni, jak jsem se konečně začala soustředit na školu a na blížící se maturitu, jak doma všechno funguje tak jak má, a jak se mezi kamarádkami chováme jako kamarádky.
Byl by to krásný článek, ten nejkrásnější jaký bych tu mezi článkama hledala, ale ještě si musím počkat. Jak dlouho? To mi nikdo nepoví. Ale budu doufat, jako vždy, že jednou tenhle posraný čas nadejde.

Kromě toho. Tento týden jsem se konečně začala léčit. Beru poctivě předepsané léky,antibiotika,na odkašlávání a můj noční kamarád codein. Ano je to návykové, ale krásně se po něm spí. A když vám ho předepíše sama paní doktorka, proč si ho nedopřát.

Nestíhám teď napsat vše co bych chtěla napsat. Takže si to napřed všechno krásně předepíšu a později zveřejním. (to jen kdyby to někoho zajímalo).:)

Miluju vás.
A to myslím vážně.
My chemical romance.Danger Days The True Lives of The Fabulous Killjoys.

10. prosince 2010 v 19:26 | Fai |  CD

.


Čekala jsem 4 roky. A vyplatilo se. Kombinace 1. a 2. a 3. cédečka se naprosto vyplnila. Plus vesmírný prvky, nebo fakt nevím jak bych to nazvala jsem prostě fakt nečekala, ale totálně si je hned zamilovala. Né, že bych je nikdy u jiných kapel neslyšela, ale u mcr bych to prostě nečekala, ale hoši věděli jak si mě dostat ještě víc. Nemůžu být přesná, protože je miluju, takže jsem vysoce ovlivněná, ale prostě pro mě je tohle cédé něco na co jsem čekala hodně dlouho,.Většinou jako Effy.2.část.

10. prosince 2010 v 19:26 | Fai |  Kay.aTady na tomto odkazu,najdete plnou velikost obrázku.:)