Září 2010


My chemical Romance!Na.Na.Na.

30. září 2010 v 23:23 | Fai |  Písně

.

Milovníci kapely My chemical Romance již určitě ví,že nová deska,která nese překrásný název Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys.
A vychází krásného 22.listopadu.
A zde vám přináším naprosto bezkonkurenční upoutávku na již slibované nové CD.A zde máme zase naprosto bezkonkurenčí první sing "Na Na Na" který vůbec,ale vůbec neposlouchám neustále dokola.Stáhnout si ho můžete na stránkách mychemicalromance.cz v rubrice "fanzone" a dále "stahujte"!
Heslo s//c

Oficiálně se můžu začít cítit jako správně vystresovaná maturantka.

29. září 2010 v 23:35 | Fai |  Psaní boke.mPo delší době podávám hlášení.Už ani nevím jestli to má cenu.Přemýšlím o tom že bych založila nový blog,který by byl takový jako tento,ale už by v názvu nenesl "thin" protože co si budu nalhávat tady to na blog o hubnutí absolutně nevypadá. Což by ovšem neznamenalo,že bych se pokoušet zhubnout nesnažila dál.Tohle bude asi můj celoživotní boj.
Pár lidí mi před nedávnem řeklo,že jsem zhubla.A asi si dovedete představit jakou radost mi to udělalo.I tak se ale na váhu stoupnout bojím.
Minulý týden v pondělí jsem byla poprvé ve škole.To se někdo má co?.A hned první dva milovaní učitelé nám oznámili že státní maturitu prostě neuděláme.Cha.Jsme prej v prdeli,a měli bysme si zavčasu najít doučování.A já jim na to co?.No ano.Pěkně seru.Srala jsem to doteď a ani teď se nic nemění.
V minulém článku jsem psala o tom svém chlapci,co do něj neustále jsem zamilována.Chlapec se vrátil ke své býválé dívce,o které po dobu jejich rozchodu velice "hezky" mluvil,ale ještě před tím se se mnou stihl "málem vyspat" a já momentálně jen děkuju,že kondom nebyl přítomen.Chlapec se mnou momentálně opět nemluví,což mě opět nepřekvapuje,ale ono je to možná i lepší,jelikož jen pohled na něj a na jeho slečnu,mne pokaždé donutí odejít na toaletu ukápnout nějakou tu slzu.Ale chce to čas.Je mi to jasné.A vím že za chvilku budu opět beznadějně zamilovaná do nějakého jiného chlapce,a budu se trápit ním.A stejně nechápu jak se furt můžu zamilovávat,když přitom vím,že i kdyby nakrásno dotyčný se mnou chtěl být,tak stejně žádný vztah nechci.Tož co toto je jako?
Doufám že se ozvu co nejdřív,a doufám že to bude ještě v září tohoto roku.:)
A pokud si založím ten nový blog,nebojte odkaz bude hned přímo zde.Jen to musím trošku ještě promyslet.!
Miluju vás.


by.benoitpaille

29. září 2010 v 23:20 | Fai |  Pictures


by.AntonioYsursa

29. září 2010 v 23:20 | Fai |  Pictures


by.AntonioYsursa
2.září.2010.

2. září 2010 v 22:42 | Fai |  Psaní boke.m


(by.musicandphotography)

Úplně nečekaně jsem opět zamilovaná.Schválně jestli někde v článku níž najdu větu kde slavnostně prohlašuji že se již nikdy nezamiluju.Ale je to tak. A je to nečekaně opět do toho samého chlapce do kterého jsem byla zamilovaná před několika měsíci a od kterého mě před nedávnem zamilovanost opustila.A teď je tu zase.Ten chlapec totiž ví kdy se má objevit.A co má říct.A stejně to teď bude zase stejné.Nečekaně se mnou nebude komunikovat,i když minulý víkend tvrdil že bude, a já mu jako vždy neřeknu co k němu cítím.Protože tohle osoba mého rozpoložení prostě nedělá. A tak se nedivte že se těším až ho zase uvidím.Až ho zase uvidím poprvé od toho skvělýho večera,který byl naprosto dokonalý alespoň pro mě. A nedivte se ani že mi z toho tak hrabe,protože už teď vím,že nejdříve ho potkám až příští pátek.A to jen kdo ví jestli.
Co se hubnutí týče.Hubnu a nehubnu.Hubnu a nehubnu.Před zhruba týdnem a půl jsem vážila 57.5 kg a to mě tak potěšilo že jsem od té doby začala víc jíst,takže se "opět" nedivte že se bojím stoupnout na váhu.
Co se školy týče začíná mi až v pondělí.Takže sice mám prodloužený prázdniny ale nebojte je to pouze o tři dny a to není žádná sláva.
A jelikož nastoupila nová vláda se svými skvělými novinkami od nového roku budeme chudá rodinka,což mě inspirovalo k tomu začít šetřit s cigaretami a tak jsem si milé dámy začala kupovat tabák,na kterém,jak každý kuřák ví,ušetříte.
Miluju skvělé čtvrteční večery,a o to víc ještě ty víkendové kde nikam nejdete a sedíte před tím tupým monitorem a tlemíte do neznáma.
A mimochodem.Podlehla jsem.A založila si facebook.Cha.


Little.Ashe.s

1. září 2010 v 14:56 | Fai |  Films
by.musicandphotography

1. září 2010 v 14:24 | Fai |  Pictures

Mimochodem ten chlapec na fotkách v sobě prostě něco má.


by.martybell.

1. září 2010 v 14:24 | Fai |  Pictures