Březen 2010

Kur*a.

27. března 2010 v 22:24 | Fai |  Psaní boke.m

.


Když nechceš,nemusíš nic.Horší je když musíš.Když jsi vázána povinostma a nejde se jim vyhnout.I když buďme upřímní to je jediné co mě drží tak nějak relativně "nad vodou".Protože nemuset dělat nic,tak jen ležím,koukám do blba,spím,brečím,jím a zase divně koukám,a nakonec bych se předávkovala,skočila z mostu,či podřezala síly.I když opět příjde na řadu má velkolepá upřímnoust,na tohle bych asi neměla tu potřebnou sílu.
Je zvláštní,že o lidech,o kterých si myslíte že víte vše,nic nevíte.Žijete s nimi od malička,vychovávají vás,jste s nimi denodenně a pak bum.Stane se z vás stíhačka,špehoun,uděláte všechno proto,abyste věděli něco víc.A tak se postupem času dozvíte,že vaše matka,vlastně není ani taková matka jak jste si mysleli.Teď aby nenastal nějaký omyl,nemyslím tím,že bych zjistila že moje máma není moje biologická máma.Máma podvádí.Mně sice tvrdí,že je to jen velmi dobré přátelství,ale my špehouni víme své.Trvá to už dlouhou dobu.Moc dlouho.A od samého začátku mi lže.A chválí se tím,jak ji na všechno skočím,jak moc dobře mi umí lhát.Jak jsem hloupoučká a na vše ji skočím.Jenže moje milovaná maminka neví,že vše vím,že jen koukám jak dlouho jí to vydrží neustále mi lhát.Nejhorší na tom je,že mi to vůči tátovi skoro vůbec nevadí.Jsem moc velký sobec já vím.
Abych pravdu řekla,a ne na svou obhajobu,to že jsem sobec vím,a není to jen v tomhle případě,ale moji rodiče se nikdy neměli moc v lásce.Už když jsem vyrůstala,a tak nějak pochopila jak by správní rodiče měli vypadat,a že by z nich měla alespoň trochu plynout vzájemná láska,došlo mi že naši takoví nejsou.Neustálé hádky kvůli kravinám,a když už né mezi nima dvuma,tak mezi mnou a tátou,občasný sex jen proto,no popravdě povězme si to narovinu,prostě to dělaj protože každý to jednou za čas potřebuje dělat.
Jednou jsem se s mámou i tom proč je s mým tátou bavila.Ne jen jednou ale víckrát.Moji rodiče neměli svatbu,takže "rozchod" v jejich případě by nebyl až takový problém.My dvě s mámou jsme si plánovali jak se odstěhujeme do malého domečku hned vedle babiččiného na jejím pozemku,jak si ho trochu spravíme a budeme tam jen my dvě.Máma se ale bojí,že by se táta uchlastal.A teď má někoho jiného.
A denně mi lže.Denně si vymýšlí různé historky jen aby zakryla ty části,které by mohli naznačit něco o tom,že je v tom hodně víc.
Je to moje máma víte.Moje máma.A lže mi do očí.A já už jsem dost velká abych to unesla.Já bych ji nesoudila za to,že si našla někoho jiného,vždyť já vím jak těžké je žít s mým otcem,ale nikdy ji neodpustím za to jak mi lže.A jak je na sebe pyšná za to,že ji na to vždycky naletím.Tedy to si myslí ona.A pak za vámi příjde a zeptá se vás jestli ji máte rádi.A co jí na to máte říct?.
"Promiň mami,nesnáším tě za to,že se mi s tvou nejlepší kámoškou vysmíváte za zády,jak strašně jsem hloupoučká,a jak ty jsi strašně nenápadná,a vše to máš pod kontrolou?"
Tohle bych ji mohla říct?
Je to moje máma víte?A vždyť to znáte,někdy jsem ji opravdu nesnesla,když na mě zase něco přišlo,ale to byla jen chvilková záležitost.Jak jí ale po tomhle mám říct že ji mám ráda?Jak.Jak?.Jsem velká holka.Žádný malý dítě.I když se tak chovám docela dost často,mám právo na to vedět pravdu.Nepotřebuji žádný zkurvený detaily,jen nechci aby mi lhala,a už vůbec nechci aby ji to ještě k tomu dělalo dobře.
Nechci.
Prostě ji musím na čas nenávidět.Nesnášet ji.Nejhorší je,že nemůžu víte?Protože je to moje máma,víte?26.března.už.je.

26. března 2010 v 22:04 | Fai |  Psaní boke.m


sunshine__by_m0thyyku

Už nikdy nepůjdu na párty,když vím,že na druhý den musím do školy.Nebo spíš,když už půjdu nebudu moc pít.Ale nelituji.Ba právě naopak.Poznat úplně jiný typ lidí,než znáte z vlastní školy je šokující.Zvlášť když jde o tak fajn lidi.A techno,kvalitní techno,hudba je úžasná.
Víkend strávím opět v práci.Ale uklidňujme se myšlenkou,že příjdou velikonoční prázdniny.Juchů.
Chtěla bych napsat něco smysluplnýho.
Nějakou myšlenku.
Tss.:)
No nic,asi radši půjdu spát,protože už stejně nic moc nevymyslím.
Miluju vás čím dál víc.
Jste skvělé.

Kuk.

23. března 2010 v 21:41 | Fai |  Psaní boke.m


.


Dneska máme úterý že.
Takže včera,jsem poprvé po 14 denním vstáváním v sedm hodin vstávala opět o půl šesté.Nezvyk docela.Sice tak vstávám už tři roky,ale 14 dní je prostě 14 dní víte.
Docela mne překvapila vaše reakce.Většina z vás si myslí,že holka nemůže být s klukem jen kamarádka.
No,já si to nemyslím.Teda dřív jsem si to taky myslela a to proto že s tím kamarádem jsem již několikrát uletěla někam do neznáma,ale když si po třech letech neustálého odříkání uděláte jasno,máte jasno.A krásný pocit.
Dneska jsem viděla několik moc nádherných fotek naší Effy.Je tak krásná.Zítra vám je sem hodím.A zase mne donutila přemýšlet o tom jak vypadám.Jak se vidím.Jak vidím,to co si bohužel nemůžu ani trošku nalhávat.
Ne.Jsem prostě malý hrošík.Tuleň.Medvídek.Bachyňka.
Wow.Chci s tím něco udělat,ale mysl je něco jiného než můj břich,který zřejmě přemýšlí za mna víc než můj mozek.
Radši se ani nevážím.
Radši se snažím na sebe nekoukat.
Zkusili jste si někdy představit jak se válíte ve svých sračkách?A to teď myslím jako doslova.No ne,myslete si jak nechutné to je,a jak to sem můžu psát,ale kolikrát ste to spojení "válet se ve svých sračkách" použili?.
To ale musí zavánět.
Tak jsem dneska ale hezky zakončila článek,opět o ničem,což jsem ani psát nemusím,jen se pak zbytečně budu cítit debilně,že si zase stěžuju,jo zase si ta chudinka stěžuje,že ona není nic,a je velký hovno,ale koho to zajímá,no prostě probuď se dítě.
Loučení.Film.wow.

23. března 2010 v 21:22 | Fai |  4.serie


.

.Přečetla jsem si spoustu názorů na skins.Na druhou generaci,na porovnávaní s první generací,a spoustu názorů na ještě neobjevenou další generaci.
Skins,a druhá generace nám zase na chvíli skončili.No druhá generace definitivně,i když pokud výjde ten film,tak se s nimi ještě uvidíme.Tam by se měla vyskytovat hlavně druhá generace,smíšená s první a v jedné scénce by se měla objevit i ta nová "budoucí" generace.
Mně se líbí,že se to takhle mění.První generaci jsem milovala a nechápala jsem jak někoho tak geniálního jako byli oni mohou někým jiným nahradit.Ale kdyby je nenahradili,Effy by se nikdy tak neprojevila jako tomu bylo,nebyla by tu Naomi,ani žádná Emily.Ani Cook,.Ani Freddie,.Ani JJ.Ani Panda.Ani Katie.prostě nikdo chápet.e
A tak se těšme na novou generaci,a zamilujem se zase.
Tím ovšem nechci říct,že už teď je mi smutno,to ku*va že je.

Poslední díl,byl prostě poslední noo.
Effy je zase naše Effy.
Panda mě pobavila a dojala svou písní zároveň.
Thomase jsem prostě nějak nepochopila,ale i tak ho miluju.
JJ je JJ.A je fajn že je JJ.Chápete?
Katie,už není tak "bitch" jako dřív.
Cook a jeho konec byl naprosto dech beroucí.Nějak jsem si ho oblíbila.a Freddieho sestra mne dojala.
No a naše milovaná Emily s Naomi se dočkali nádherného konce.Jako v pohádce.
Ale imitace Effy mne opravdu pobavila.
A hlas Freddieho možná byl tak nějak nereálný že,ale kouzelný.
Miluju je,.
Už teď se mi stýská.
Ale to mi nebrání se na ně dívat,pořád a pořád dokola.

22.března.hňus.

22. března 2010 v 21:20 | Fai |  Psaní boke.m


.

Dlouho jsem se neozvala.A kupodivu to tentokrát nebyla moje vina.Ale počítačova.
Přestal si jednu krásnou minulou středu fungovat,a nechtěl se vypnout,ani zapnout.A tak se furt pokoušel vypínat a zapínat sám od sebe,až jsem to nervově nevydržela a vypnula ho z elektriky.
No a můj milý,hodný kamarád,přislíbil,že ho opraví,ale až v pátek večer.No a přinesl ho v sobotu večer.Ale večer jsem byla tak nějak "v jiném stavu" takže jsem zde nemohla jít,a neděli jsem strávila zase v práci,i sobotu jen tak mimochodem.
No a dneska teda po škole,se sem jako konečně dostanu,a zjistím že nefunguje žádný program,ani zvuk,ani Word,který teď zrovna tak moc potřebuju.
No ale co to je jedno.
Sobota byla dosti fajnová víte.Tak dlouho jsem se ještě snad za život nenasmála,jako za ty dvě hodiny.A spontální rozhodnutí jsou moc fajn víte.Zvlášť když je ovliní ještě kapka toho alkoholu.Mám fajn kamaráda.A už si moc dobře uvědomuju,že je to vážně jenom kamarád,a vždycky pro mě bude.No on to není jen obyčejný kamarád,je to takové komplikované,jako celý zkurvený život,no ale co.
Jsem unavená.
Nenávidím všechno a všechny co se hýbe,i co ne.
Víte?.
Ha.
Já mám tak hezky divně divnou náladu.

5. a 6. série.

14. března 2010 v 20:27 | Fai |  In.foTak a dočkáme se i 5. a 6. série.
Již je vypsán i konkurz na novou generaci.
Bez Effy.Možná udělají výjmku.Ale ne,to si jen nalhávám.
Zveřejněno na e4.com/skins
Foals.Spanish.Sahara

14. března 2010 v 20:25 | Fai |  Písně

Freddi.e

14. března 2010 v 20:21 | Fai |  4.serie
POKUD JSTE NEVIDĚLI S04E07 NEČTĚTE
Info.s04e07.Effy.

14. března 2010 v 20:07 | Fai |  4.serieOPRAVDU NEČTI JESTLI JSI JEŠTĚ NEVIDĚL!Homosexualita.

11. března 2010 v 19:42 | Fai |  Názory.na.vše.možné

Poďme si povídat o tom, když kluk má rád kluka, a holka slečnu.
Jste homofobní?
Nebo to respektujete,ale zvedá se vám kufr při pohledu na ně?
A nebo vám to absolutně nevadí?.Jste jak se dneska říká totálně free?

Miluju gaye.A tím myslím jak gaye tak lesbičky jen pro upřesnění.
Jsem asi blázen.Ani nevím jestli jsem hetero,nebo bi,nebo homo.No dobře, vím že jsem bi,ale nevím jaká stránka u mě převáhá víc. Ale to je jedno. To je jen abyste věděli.

Jsem moc ráda, že vyrůstám v době, kdy téma homosexuality není už tak horké, jako dřív kdy jen mluvit o tom bylo tabu. Ovšem i tak je stále těžké na malé vesnici přiznat svým rodičům a přátelům že ste gay. Ještě stále se to bere jako něco nelidského, ne to není to správné slovo, nenormálního možná.
Slyšela jsem že homosexualita je trest, je to nemoc, nákaza, jste prostě blázen víte.Bůh vás nevezme do nebe, protože pro vás tam není místo,.Zničíte populaci, což tvrdit v dnešní době,kdy je možné otěhotnět tolika způsoby, je trochu směšné.
Většina žen si dovede představit sex s osobou stejného pohlaví, no většina mužů by si jen při té představě radši strčili hlavu do záchodu.

Na druhou stranu jsem již i slyšela že homosexualita je v dnešní době docela in,.Což je poněkud směšné nazývat to takhle.Opravdu jsou lidé schopni změnit svou orientaci jen proto aby byli in?
Vzpomeňme jen slavný fenomén emo.Mezi jejich pravidly, je i jedna věta která vypovídá o tom,že pokud chceš být emo,musíš být minimálně bisexuál.
To je opravdu velice zajímavé.

A pak si představte jak je strašně těžký najít někoho poblíž vaší zapadlý vesničky, kdo by na tom byl stejně jako vy, a ještě k tomu, byste se navzájem přitahovaly!.Ha.to je mi oříšek.by.RottenRoll

11. března 2010 v 19:41 | Fai |  Picturesby.Nilf

11. března 2010 v 19:41 | Fai |  Pictures
by.Milliewotheis

11. března 2010 v 19:41 | Fai |  Pictures

by.mistlel

11. března 2010 v 19:41 | Fai |  Picturesby.chchiLarue

11. března 2010 v 19:41 | Fai |  Pictures


Info.s04e06.JJ

9. března 2010 v 18:51 | Fai |  4.serie