Leden 2010

29.1.2010

29. ledna 2010 v 22:38 | Fai.. |  Psaní boke.m
Budu teď mít týden prázdniny.Tak si je hodlám užít.Ale stejně si je neužiju jako vždycky.A jako vždycky utečou jako voda.Dneska mám nějakou rozepisovací náladu.Co se to děje?


O víkendu budu v práci.Takže se ozvu až v neděli.Zítra tam budu až do večera a ráno se určitě nestihnu ozvat,a v neděli jen do odpoledne,takže v pohodě.
Včera jsem se byla opít s kamarádkami.Napřed to vypadalo,že půjdu hned domů,protože mi nebylo zrovna moc dobře.Nakonec to dopadlo ale úplně jinak.Člověk v podnapilém stavu by neměl mluvit.Povídá nesmyslné věci,které nikoho nezajímají.Dělá ze sebe debilka.A pak objímá záchodovou mísu.To bylo poprvé co jsem si strčila prst do krku aby mi bylo líp.A že to šlo ztěžka.Ale nakonec se povedlo.A hned bylo líp.
Vysvědčení dopadlo,tak jak jsem čekala.Tak jak jsem už týden dopředu věděla.Není se čím chválit,takže skóre si radši nechám pro sebe.Táta ho ještě neviděl.Už se moc těším na jeho řeč.Wow.
Dneska jsem se vám chtěla vyfotit.Váha ukázala 58,9kg což je v podstatě 59,ale pro mě je to prostě 58,9.:)
Ale když jsem viděla to svoje "hezký tělíčko",který bych měla zveřejňovat,bylo mi zle.Takže fotky nebudou slečny.Nemůžu se vám ukázat.Nejde to.:)
Dočkejte času,až bude 58 celých nula třeba se odhodlám.


Info.s04.e01.Thomas.

29. ledna 2010 v 22:15 | Fai.. |  4.serie


První díl čtvrté série mám úspěšně za sebou.Sice jenom v angličtině,po šesti částech na youtube,ale i tak je to nádhera je všechny zase pohromadě vidět.
Momentálně chci komentovat i děj,takže kdo to ještě neviděl a nechce vědět co se dělo,ať dál nečte.
/A ještě bych chtěla podotknout,že na youtube se na to dá podívat jen přihlášená.Takže když se budete registrovat,pamatujte na to,že je lepší zfalšovat věk aby vám bylo 18,protože některé videa pak kvůli tomu nejdou spustit./

Nejlepší.dieta.for.me.

29. ledna 2010 v 22:15 | Fai.. |  Názory.na.vše.možné


Po přečtení článku u http://yummy-bubble.blog.cz/ mi to konečně došlo.
Konečně jsem přišla na tu nejlepší dietu.Tohle ovšem není dieta,která by mohla zaujmout slečny co papkají jako vrabečci.:).Nebo slečny co mají to štěstí,že se dali na zdravou výživu.Ono totiž zdravá výživa je to nejlepší co si člověk může přát,pokud chce být krásně štíhlý a zdravý.
Ale my, které nezvládáme jíst maličko,nebo se odprostit od našich milovaných hranolků,pro nás je tu jen jedno řešení.
A to jíst vše,ale v malé míře.
Když nadtím přemýšlím,tak se mi tak podařilo zhubnout s 59 na 50kg,na začátku mého hubnutí.Jakmile jsem zakládala tento blog,to už jsem moc jídla nepotřebovala,a stala se ze mě na pár dní,či týdnů paní vrabečková.Následovala ovšem éra přejídání,která trvala minimálně rok,s občasnými světlými dny.
Teď mi to zase konečně došlo.
Moje máma,takhle zhubla 14kg.
Že já hloupá na to nepřišla dřív.
Jedla jsem vše,pila jsem co chtěla.Přidala ovoce a zeleninu.Sladkosti v malé míře,ale když jsem chtěla tak jsem si něco dala.Trochu se hýbala,ale moc to nepřeháněla.
A kde jsem nyní?
Opět na začátku,opět mi to teprve došlo.SoS.Haiti.

27. ledna 2010 v 21:27 | Fai.. |  Názory.na.vše.možné


21.ledna se na ČT1 /a tohle se nám rýmuje/ konala akce na podporu Haiti.Myslím,že i ti co nečtou noviny jako já, v dnešním světě veškerého moderního vybavení o tom alespoň něco málo slyšeli.
Koncert se uspořádal na rychlo ale i tak naše hvězdy nezklamali a dorazily.Geniální Nightwork,Aneta Langerová,.Matěj Rupert,David Koller,Eva Pilarová,a další.
Je ovšem pravdou že skupina Nightwork vévodila po celý večer,což nikomu nevadilo.Hoši to prostě umí.
Co jsem ale chtěla říct je,že nechápu jak mohla vzniknout diskuze na téma,jak se Česká televize opovažuje zrušit nějakej film a místo něj dát tuhle stupidní akci?
Ano,ano.Sice se ukázalo,že dokážeme přispět na dobrou věc,protože se vybralo docela dost peněz,ale stále mezi námi jsou takový ignoranti,co si myslí,že když jsme uprostřed,kde není žádné moře,žádná sopka,tak nám nic nehrozí.
Shrnuto podtrženo,skvělá akce.

Emily.Nice.jako vždyck.y

27. ledna 2010 v 21:27 | Fai.. |  Fot.o


Hosted by ImageHost.org

Další.nádher.y

27. ledna 2010 v 21:27 | Fai.. |  Reals
Ozlem.Kadakaloglu.2009.

27. ledna 2010 v 21:27 | Fai.. |  Pictures

by.NIKITAgirl.smil.e

27. ledna 2010 v 21:26 | Fai.. |  Picturesby.lorelix04.

27. ledna 2010 v 21:26 | Fai.. |  Pictures

26.1.2010

26. ledna 2010 v 21:40 | Fai.. |  Psaní boke.m


StreetQueen.Dneska je to opět v pořádku.
Snažím se teď moc odpoledne nejíst,když už tak dopoledne a celkem se mi daří.Přejídat se nepřejídám,váha klesla na těch 59,a zítra když budu ráno stíhat,mám v plánu na váhu hupnout znovu,jen tak pro jistotu.I když vím,že mě na ní nic nečeká.
Naše škola se mění pomalu,ale jistě v malé vězení.V Třetí Říši.Né,to jsou až moc velké slova.Omlouvám se.
Nesmíme pít,jíst,žvýkat,chodit v hodině na wc,omluvenku jedině s razítkem,.Takže i když celý den zvracíte,nebo máte střevní potíže,musíte se dobelhat k doktorovi pro razítko,jinak na druhý den když vám bude líp a půjdete opět do školy,nastane teror.V podobě návštěvy pana ředitele v jeho krásné ředitelně,a tam nejspíše vysvětlíte proč nemáte razítko.
Ha.a.

Budou prázdniny,juch.ů.
Si člověk opět pospí.a zítra už středa a pak čtvrtek,a hur.á

Whip.It./Vyfič.

26. ledna 2010 v 21:19 | Fai.. |  FilmsSophia.Nová.postava.4.série.

26. ledna 2010 v 21:19 | Fai.. |  4.serie
Tak jinak.
Jsem zjistila,že Sophia umře hned co se ve Skins objeví
a trochu v tom budou namočený i Naomi s Cookem,protože ji prodaj nějaký pilule.
K tomu ještě Emily objeví ve skříňce Sophie něco jako svatyni s fotkami Naomi.
Jestli je to pravda to zjistíme.
Jestli ano tak mi to značně připomíná Sketch která ve druhé sérii dělala něco podobného Maxxiemu.:)

Sherlock.Holmes.

26. ledna 2010 v 21:19 | Fai.. |  Films
25.1.20.10

25. ledna 2010 v 21:24 | Fai.. |  Psaní boke.m


Jsem vážně neskutečně hloupá.Fotky přidám,ale asi až v pátek bobátka mojí.To budou už prázdninky a já se můžu v klídečku ráno odfotit.Omlouvám se,nějak se mi do toho nechtělo.
Občas křičím jako tady ta slečna.Možná právě proto miluju ten obrázek.
Možná právě proto miluju lidi,které neexistují,nebo nebudou existovat nikdy pro mě.
Možná právě pro to si všechno tak strašně moc beru.
Možná právě proto,se tu klepu,jako bych čekala na svou denní dávku.
No proto,asi ne,ale důvod se vždycky musí najít.

A co se týká našich milovaných jídelníčků.Zveřejňování se nečekaně odkládá.Nějak na to ještě nejsem vnitřně připravená.(to zní ale pěkně stupidně.)
Ale zhubla jsem 1 kg.Z mých 60,jsme na 59kg.Jako půl roku mimochodem již.

No tak to jsem vám tak chtěla asi říct.
Končím.

22.1.20.10

22. ledna 2010 v 22:37 | Fai.. |  Psaní boke.m
Člověk by vážně neměl slibovat, co ví už dopředu,že nesplní.
Myslím, že hubnu,ale zvážím se až zítra.
Známky jsou už uzavřené,takže školního stresu teď docela dost ubude.Vlastně ne,zapomněla že nejsem ten případ co má stres ze známek,ale z lidí.Já hloupá.
Jídelníčky by se vám stejně nelíbili.:)
A stejně necvičím.:)
Jen jsem vám to chtěla povedět.
Ale fotky bych svoje mohla přidat,naposledy jsou z dubna a to je přece ostuda,alespoň uvidíte jak asi vypadá roztomile legrační lachtánek.:)

Nightwork.Respectmaj.a.

22. ledna 2010 v 22:37 | Fai.. |  CD
Pravda.Chlapci zaujali.
Koho ne.
Jsou prostě jiní,víte.
To asi víte.

Jejich starší CD Zde.
Jejich novější album nemohu najít.
Zdroj fotek na fotkách.:)


19.1.201.0

19. ledna 2010 v 13:06 | Fai.. |  Psaní boke.mMoc mi pomohly vaše komentáře.Tímto všem děkuji.A hlavně bych chtěla poděkovat Jacelin,i když nevím jestli tohle budeš číst,ale nemám se kam jinam ozvat.Tvoje komentáře jsou vždycky jako dárek z nebes.Děkuji ti,.:)


Tak moje počáteční váha je 60 kg.Budu se snažit cvičit a hezky jíst.Ale nemyslete si že hned budou nějaké zázraky.V jídelníčcích se objeví jak normální jídla,tak sem tam nějaké i ty sladkosti.Jelikož nedovedu hned najet na nějaký "wow jídelníček".Tak buďte ohleduplné,.ale zcela upřímné.
Jelikož mám menstruaci,fotky budou až menstruace zkončí.A jelikož jsem nemocná,tak cvičení nebude taky nějaké úchvatné.Obzvlášť když cvičení zcela ze srdce nenávidím,.

Tak asi tak na začátek.Pokud to večer půjde ozvu se jak se dnes dařilo.Pokud ne tak až zítra.
Děkuju ještě jednou.Vysvědčen.í

19. ledna 2010 v 13:06 | Fai.. |  Názory.na.vše.možné


Blíží se pololetní vysvědčení,a to moje rozhodně nebude vypadat lákavě,a tak jsem nad tím přemýšlela,proč se vlastně bojím donést špatný známky.Proč se děti na celém světě školou povinné bojí toho cáru papíru.
Pro mne známky nikdy nic neznamenaly.Je mi jedno zda budu mít 6 nebo 3 trojky.Jde mi jen o to nepropadnout.To je jedinné čeho nechci dosáhnout.Ale co jsou vlastně známky?Můžete se díky nim dostat na vaši vysněnou střední či na vysokou.Ale k čemu vám ty známky budou potom?.Až úspěšně odmaturujete,či neúspěšně,a nebudete vědět co dál?Nebo až dokončíte vysokou budete mít titul,ale nikde vás nepřijmou jelikož nemáte v sobě prostě to pravé ořechové?.
Samozřejmě někomu se ta dřina vyplácí a dosáhnou toho pravého,a takovým lidem závidím.Když jsou šťastní protože si splní svůj sen.A to je nádhera přeci.
Ale já vím, že můj osud nečeká nic velkolepého,.Nic výjmečného.Jsem ve třetím ročníku střední školy,a popravdě řečeno nemám absolutní tušení co by moje já chtělo být.Kde pracovat?Co dělat?.Nic neví,.Tak na co se trápit známkami.
Popravdě řečeno,snažím se mít hezké vysvědčení,jen kvůli rodičům.Protože vím,že by následoval teror,kdybych propadala.Už tu byl,a už ho nechci zažít.
Tak držím palce.Všem.Ať se všem podaří mít krásné vysvědčení.Ať už s trojkami,čtverkami,nebo krásnými jedničkami.

Flyleaf.Lace.y.(by.StudioFovea.)

19. ledna 2010 v 13:06 | Fai.. |  Star.!Flyleaf poslouchám už asi tak pět let.
A Lacey je moc nádherná slečna.žena.