Prosinec 2008

31.prosince..po druhé..

31. prosince 2008 v 21:45 | Fai..
Ano zbláznila jsem se no a?.
Nechce jet v pátek někdo do Zlína,?.Na nákupy?.
Ne?.Nevadí,aspoň můžu skočit z mostu.!
Nezná někdo dobrýho psychologa?.
Ne?.Nevadí,aspoň se můžu dál a dál ničit..
Nenávidím lidi,vás,spolužáky,lidi kolem mně.,Co se usmívaj,protože se jim něco vtipnýho přihodilo.Nebo co se smějou jenom proto,že oslavujou příchod Novýho Roku.
Kurva koho to zajímá hmm?.
Den jako každý jiný..Se mám posrat jenom proto že zítra místo osm bude devět?.
Jděte do prdele,žádný zázraky se nedějou..Nikdy se nic nestane,můj život bude jenom jeden další větší trapas.Už nebudu mluvit,abych zas řekla něco co by rozesmálo celý sál.Nepotřebuju být šašek,co svým přeřeknutím pobaví lidi.Nechci být trapná,nechci žádný rozlétý aviváže v "sexy dárku",nechci nervózní blahopřání..Nechci se bát,ale bojím nic s tím neudělám,tak mě nechte samotnou.
Nenávidím oslavy,přežíračky,svůj život,sebe..
Chci být sama,umřít sama,a to co nejdřív.Nechci umírat jako hnusná,stará ženská,co bude litovat tolik hnusně prožitejch let.!.Ukončeme to,dokud to tolik nebolí..

Ti co to uměj se bavěj,já to nikdy neuměla a tak tu sedím a lituju se,jsem tak trapná,ale co s tím nadělám, nic..Žádný trapný předsevzetí,že už tak trapná nebudu si dávat nebudu..Hele dvě slova,tak rychle se opakující..
Prostě se ještě víc uzavřu!

A ještě jednou opakuji,protože silně pochybuju že se někdo kdo četl i mou minulou zpověd najde,nepište mi do komentářů jak se mám,nebo jak jsem šikovná,jenom to dokáže to,že jste asi hovno četli..

Štastný Nový Rok,děťátka..!

Kristen/Bella..

31. prosince 2008 v 20:44 | Fai.. |  Kristen.Stewar.t
Jistěže krásná inspirace,ale spíše hezká baba,tuhle slečnu nechci zahrnovat do škatulky.!

31.prosince..

31. prosince 2008 v 19:23 | Fai..

Možná jste si všimli,možná ne,ale jsem zpátky.Nevím na jak dlouho,a nevím jestli i s jídelákama,protože jsou vážně otřesný!.
Jste tu vůbec někdo?.
Víte co žeru?.A teď se slečny prosím neuražte.Ale když člověk napíše článek,očekává že komentář se bude týkat alespoň částečně jeho znění.
Ale onoo niiic..Stejně jako o svátcích se děje velký hovno..!
Nečekejte na zázraky.Žádný se nestane.Nedávejte si při všim slitováním, ty nechutný předsevzetí, kolik toho příští rok zhubnete,když víte,že to půjde do kytek stejně jako loňský rok!.
Takže ano,nemám se dobře.
Všechno je na hovno.
Nikdy nezhubnu.
Anorexie nehrozí!!.
Nesnáším podobné slečny co mě varují před anorexiií,..Podívejte se článek pod,a uvidíte že mne strašit nemusíte.!
A víte co ještě?.Našla jsem článek o různých inspiration..Že nejsou pravý ale upravený..No to je vážně nečekaná zpráva,to jste teda objevili věc,bože no aaa?..Myslíte že ty špeky co máme jsme si taky nakreslili nebo cooo?,.Tak nás do prdele nechte žííít!!!:.

Kurva,zasraný Silvestr..!

Tak mějte krásnej Novej Rok!.

28.prosince..

28. prosince 2008 v 23:13 | Fai..
Leathermouth @ Starland Ballroom 12.6.08 by Fairytale Vegas.

Už ani sama nevím kdy jsem tu psala naposled slečny!.
Každopádně vás všechny strašně moc zdravím,a doufám že jste měli krásné Vánoce,a zrovna vám přeju Štastný Nový rok,protože nevím kdy se tu zase objevím,ale osobně si myslím, že teď už to bude častějc!
Táákže,váhu vám jsem napíšu zíítra,možná i míry co já vím,no budu mít volno tak možná že i jo!!

A teď!!Beru HOODIU!!

A můžu říct že,metabolizmus se mi hoodně zrychlil,to teda jo!!Chutě jsou menší,a doufám že budou ještě menší!.Semtam mě to ještě samozřejmě to přejezení přepadne,ale není to už tak velký jak dřív.Takže jestli si ji chcete objednat,musíte se rozhodnout bohužel sami!.Protože já vám neřeknu,jestli vám pomůže nebo ne,já s ní mám zatím takovou zkušenost!Každopádně já si ji budu objednávat rozhodně dál,ale chápu že to není zrovna nejlevnější záležitost.!

Ještě nevíte co je ze Zoe?

Mary-Kate už zase..

21. prosince 2008 v 21:03 | Fai.. |  Olsens
Tady je přímo kouzelná!

Street style,Sanghaj..

21. prosince 2008 v 21:02 | Fai.. |  RealsNa horním obrázku se mi líbí jenom ta holka dolů,vlevo
A na spodním zase ta holka dolů,ale vpravo..:)Inspirace na prosinec..

21. prosince 2008 v 20:59 | Fai.. |  Reals

Jeremy Gillitzer..

21. prosince 2008 v 20:58 | Fai.. |  Story

Jeremyho Gillitzera je americký model, který je viditelným případem toho, že chorobná posedlost vlastní váhou nezasahuje jen čtenářky módních časopisů.

"Prostě jsem dlouho nebyl spokojen s tím, jak vypadám. Takže jsem se pustil do diet a cvičení, abych dosáhl správné váhy, a jel podle zdravého životního stylu," vypráví Jeremy. "No a pak se mi to nějak vymklo z rukou. Začal jsem vyhazovat jídlo, a když už jsem něco pozřel, pro jistotu jsem si strčil prst do krku."

Kombinace anorexie a bulimie mu srazila váhu na 41 kilogramů, kterou ani po pětadvaceti letech, ustavičného pojídání, nenabral zpátky.

Jo,není to jen boj žen..

14.prosince..

14. prosince 2008 v 21:20 | Fai..
Zdravím holky.
Asi budu chvilku vážně zase mlčet..
Na jednu stranu tuhle svoju "stránku" miluju,ale nedělalo by mi problém ji v jednom momentně zrušit..
V práci makačka,uběhlo to strašně rychlo což je moc dobře,akorát mám takovej pocit že se mi z toho udělal ekzém na rukách,no neva no!
Kate Perry neumí zpívat na živo,bobe!
Ale to jedno,písně má celekm fajn.Není to moje kafe,ale mně se už zdaleka nelíbí jenom to,co je moje kafe,takže mám takový míchaný kafe,chápete?.
Já ne.
Jídelníčky po mě nechcete,hrůza.V sobotu večer chutě jak kráva vydržela jsem!Ale co je mi to prd platné,když pak příjdete v neděli odpoledne domů a přejíte se hmm?.Hovno,takže muste vydržet holky ale hooodně dlouhooo!.Už se těším až dojde Hoodia,jenom doufám že bude funkční,ale jo,.co by nebyla.
Jsem služka,osaměláááá...
Loučím se
Na dobu neurčitou
Sama nevím na jak dlouho
Zitra se ozvu jak se znám
Ale možná ne
Kdyby náhodů,tak hezkého Ježíška a Novej rok
Nemyslím že spáchám sebevraždu,myslím kdybych se neozvala vám na blog ani sem
Abyste to zase blbě nepochopili
A když se dlouho nebudu ozvývat tak nejsem mrtvá,teda z 99%!.Protože přece jenom se mi může stát,že mne srazí autooooo..Kéž by.Ale to se nestane už Boha prosím hodně dlouho.Jsem moc unavená končím.
I love you..
Všechny..
Skoro všechny...
JO a vzkaz pro jednu kterů neznáte,Fuck You a místo toho mi pomož!
To je ochota toto..
Svět je samá pomluva všimli ste si toho.Já snad nikdy nepochopím jak se někdo dokáže bavit s člověkem absolutně přátelsky,vtipkovat a jakmile odejde ho pomluvit a krčit nos.To nepochopím a asi nikdy,no nevím,netuším.Rozjela jsem si nějka ruky a nechce se mi přestat,určitě tu budou chyby ale to je mi jedno já to číst nebudu.Mám vás ráda to víte?.Teda jenom jak koho,někoho míň,někoho víc,.NAšla sjem tu už ale dvě parádní kamarádky,a je tu spousta z vás s kterýma si dobře rozumím..Za to chci poděkovat,abyste věděli..
Ale už končím nebo tu usnu..
Tak paaaa!NEVÍM KDY SE OZVU,AŽ TU BUDU TAK TU BUDU!!!!!!

12.prosince...

12. prosince 2008 v 22:29 | Fai..
Klidně,klidně se smějte holky,já se ale z dovolením smát nebudu..
Dnes byl velmi "divný" den.!
Velmi nervózníí...
Velmi nasraný...
Velmi řvoucí..
Velmi hysterický..
Potkala jsem jednu osobu,osobu která je svým způsobem blízká druhé osobě,kterou nechci vidět,nic s ní mít,pokud možno už s ní nekomunikovat.A podlomily se mi kolena nervozitou.Chápu to ne?.
Za další,jsem si v posledním týdnu uvědomila,že se zamiluju do každého kluka,který mi buď někoho připomíná,nebo s ním prohodím víc než pět slov denně.Že by puberta?Nedostatek lásky?Nebo budu ta holka,co potřebuje chlapa,aby se cítila v bezpečí?.Toho jsem se bála!.Bojím,moc.A chápu to?.Ne!
Pokračuji.Nechápu proč si musím psát s člověkem,který je mi krajně nesympatický( a teď nemyslím Johnny,ani Muchachu) jenom proto,že je blízký člověku který je i mně blízký..A nemluvím o prvním případě.Možná žárlím,možná mě jenom sere,že za celý den co jsme s dotyčnou osobou spolu funguju jako automat,který jí věc podá a ona si zase popojde opodál,aby mohla pokračovat v hovoru s osobou,s kterou si nechci psát.Nechci být žádná kamarádka,řešit jejich problémy,ať si je laskavě řeší sami.

Dnešní jídelák..

Snídaně:nic..
Svačina:2 brokolicové taštičky..
Oběd:2 celozrnné loupáky..
Svačina:čočková polévka..
Večeře:čokoládovej Mikuláš!
Pohyb:1x ta moje série...

Ano správně.Vidíte dobře..Asi nikdy nebudu jíst normálně,i když tady musím uznat,že jde asi o tu nejmenší přežíračku co u mě proběhla za posledního půl roku..Jinak se totiž přežírám daleko,daleko víc.No přestala jsem jíst o půl páté,což je aspoň málé plus,a dokonce jsem i cvičila,což s tím malým pluskem dává takové střední bezvýznamné plus..
Zítra hurá do práce.Tentokrát je výplata,nějaká velká až se mi to nezdá,ale vzhledem k odpracovaným hodinám,by to asi i odpovídalo.To jsem vám již říkala,že budu asi i pracovat o vánočních prázdninách?.Zajímavá vás to vůbec?.Asi ne že,ale ano budu,doma stejně není co dělat.Nevím vám ani kdy se příště ozvu.Asi v neděli odpoledne,jsem skočím.Joo,to vlastně budu muset kvůli škole,tak sem vletím..A pak ještě v neděli večer samozřejmě..Ještě jsem hodím jednu reklamu na skvělej výrobek..Sama jsem ho ještě neodzkoušela,ale první várka se již objednala,a pevně věřím v jeho účinky..

Víc zde..

http://secretwalls.blog.cz/

a hlavně..

http://secretwalls.blog.cz/rubriky/objednani-hoodie


Tak to je asi pro dnešek vše.Je toho zřejmě hodně,takže jestli to přečtete,děkuju!

11.prosince

11. prosince 2008 v 21:24 | Fai..


Říkala jsem pauza že?.
Když ono stejně každý den chodím na vaše blogy,tak to nemá cenu.!
Již se mi objednává záchrana,doufám že dojde co nejdřív..Ještě počkám,ale pak doufám že mě vysvobodí.
Mimochodem nenávidím vánoční atmosféru.A nesnáším Vánoce.Ten tíživý pocit,který mě předpadne když už je těsně po všem.A uvědomím si že jsem sama!.
A to je další složitost.Chci být na 100% sama,tak proč mi to kua vadí?


Dneska jsem se přežrala!!!..Překvapení?.Ani né,že!.Ale pozor,další šok století..Já cvičila.Sice málo,trochu,ale jooo!

Tak jo,takže pauza se ruší,i když zítra možná příjde nová,a jedu dál no..

BLOGOVÁ PAUZA!!!!

8. prosince 2008 v 21:27 | Fai..
BLOGOVÁ PAUZA!!!!
Ano správně..Do vánoc což je do 24.12 že, přestávám psát na blog,pak se co dál..Na vaše blog však nadále chodit budu a komentovat taky,jde čistě o to že seru na blog svůj.Dočasně..
Kdyby se chtěl někdo ptát na důvody,tak mu vzkažte ať se neptá!.

Děti a Láska..

7. prosince 2008 v 21:30 | Fai.. |  Story
Tohle jsem objevila (http://dieta-love.blog.cz/) Je to strašně hezký,co ty děti nevymyslí..!


Několik profesionálů se na tuto otázku zeptalo skupiny dětí starých mezi
čtyřmi a osmi lety. Jejich odpovědi byly mnohem širší a hlubší, než si kdo dovedl představit.


7.prosince

7. prosince 2008 v 21:30 | Fai..
Večer!Tak píšu,protože jsem už dlouhoo nenapsala.!Víkend jako vždycky v práci,kde tentokrát byla celkem makačka,ale jako vůůbec mi to nevadí,ba právě naopak.V sobotu jsem byla ještě na oslavě u babičky,a tam letěla jedna sladkost přes druhou.Za to dneska to bylo celkem v pohoodě.Bylo tam sice pár perníků, no za to myslím že jsem to přes den tou prací spálila.!.Snad joo.!


Děsně se teď bojím stoupnout na váhuu.Nechci vidět to číslo,no zvážím se,dokonce se i změřím,a začneme přitvrďovat,ať si před Vánocemi ještě zvyknu.Což doufám,že stihnu!.Nevíte,nejsou nějaké prášky proti únavě?.Já totiž dojdu ze školy domů,a už bych jenom spala,a ani cvičit se pak nedonutím jak jsem unavená..A nebo mám do sebe snad lít litry kafe?.Už teď ho piju asi až moc!Ale jinak to holt nejde no!!

To by pro dnešek i stačilo,jsem tu jen na skok!

Bye,bye giirls!.-Užijte si to ve škole,!

Vědí o nás...

3. prosince 2008 v 21:04 | Fai.. |  Story


Tak tohle snad četl už každý.!.Vědí o nás a je to už nad slunce jasné.!Čím dál tím víc,se objevují lidé,kteří nechtěně objeví stránku své nejlepší přítelkyně a dozví se kurtou pravdu,která by je v životě nenapadla..I ona do toho spadla?.
Patřím k nim i já?.Propaguji též "vražedný blog pro anorektičky?"..
Vím,bude to znít velmi pubertálně,a všichni dospělí by si smlsli,ale proč nás nenechají taak?.
Chtějí nám zachránit život?.Tak proč na jedné straně kříčí,aby z mol byli stáhnuty vyhublé modelky,a na straně druhé nikomu jinému než těmto "vyzáblinkám" práci nedají?.Ha?.Proč se všude v reklamách objevují jen super štíhlé a krásné tváře?Ono když jednou za čas udělají neobvyklou reklamu z oplácanýma ženskýma a myslíja si bůhví jak nejsůů dobří,moc nezabodujůůů..
Tak nás nechte laskavě napokoji,..Řešíte to protože to musíte řešit?Nebo nám chcete skutečně pomoct?.Ale co kdybyste místo urážek zkusili nějaké rady?,pomoc?.


Vražedné weby pro anorektičky. Zakázat?


Dovedete si představit, že by existovala webová stránka, kde by byly přesné instrukce, jak si zařídit rakovinu? Něco jako: kouřit 60 cigaret denně, necvičit, jíst haldy tučného masa, ignorování jakýchkoliv bulek…?

27. listopadu 2008
Že je to ptákovina? Jistě, něco podobného by se příčilo nejen zdravému rozumu, ale brzy by nejspíš zasáhly i úřady. Ovšem v případě webů zaměřených doslova na propagaci anorexie se žádný velký humbuk neodehrává.

Na snídani suchar, pak už nic
A to se na nich píšou podobné ptákoviny… "Dneska to šlo celkem dobře, až do pěti odpoledne jsem snědla jen sušenku a suchar, pak mě přinutili sníst koláč. Bože, ani nechci počítat ty kalorie. Jak já nenávidím jídlo, zase jsem tlustá." Jinde zase jedna dívka píše, že když potřebujete jíst, máte si "smlsnout" na ledu. Zasytí a neztloustnete…

Další záznam na pro-ana stránkách? "Myslete na poslední jídlo, přejde vás nutkání mlsat." A tak podobně… Vedle blogpostů jsou navíc umístěny fotky dívek, které na nich ukazují své pokroky. Jsou vyhublé, pod kůží jim prosvítají kosti. Vypadají často jako přeživší z koncentračních táborů. Mají sice pózy modelek a smějí se, ovšem pohled je to zoufalý.

Jistě, všechny svorně tvrdí, že se cítí dobře a nemají sebemenší problém. A dál si žijí - a hlavně jedí - po svém. "Včera jsem zase vynechala večeři. Ušetřila jsem kupu kalorií. Opět. Zase mám hubnutí pod kontrolou. Paráda," píše nadšeně jedna z teenagerek.

Internet jim pomáhá
V jejich uzavřeném světě je každé kilo navíc téměř důvodem k sebevraždě. Není to přehnané tvrzení. Nedávno v britském Leedsu spáchala sebevraždu třináctiletá dívka, protože se cítila "ošklivá a hrozně tlustá". Utvrdily ji v tom právě pro-ana stránky a blogy.

Právě snadný kontakt přes internet a nejrůznější sociální sítě, ale i weby jako YouTube, napomáhají tomu, že jsou anorektičky ve stálém spojení, mohou se povzbuzovat navzájem, aby stále hubnuly a hubnuly.

Tohle nechápu..

3. prosince 2008 v 20:47 | Fai.. |  Ppp
Procházím pár pro-ana blogů, a tak na třech z nich jsem našla tuhle písničku a k tomu komentář :

"To je luxusní píseň!!!.."

"To je ta nejlepší písnička!"..

Posloucháte vůbec co zpívaj?.Vždyť vás urážej,to vážně nechápu.Dělají z holek co trpí anou,nějaký pí*e s prominutím..!.To je až moc bych řekla no.!

Měla by ses najíst..

2.prosince..

2. prosince 2008 v 21:23 | Fai..
Víte, nezasloužím si,a asi to ani nechci,abyste mi psali jak jsem skvělá že tak málo vydržím jíst.Protože to vydržím vždycky tak dva tři dny,a pak se přejím.A tohle se opakuje neustále dokola.Buď celý den hladovím,a povolím si jenom jedno jídlo..nebo..jím takhle s tím že vím že někde půjdu,čili nehrozí přejezení..nebo se přejídám..Nic jiného není,protože nic jiného mi nejde.Jíst po malých porcích 5xdenně u mě nikdy nefungovalo,buď prostě málo nebo nic..!
V neděli v práci to byla ještě pohodka,jedla jsem málo stejně jako v sobotu,ale už přesně nevím co.!Byl tam ovšem myslím jah.jogurt a dýňová bulka..!Jinak v práci byla děsná sranda,nebylo nic co bysme mohli dělat,tak jsme chodili po obchodě,a smáli se strašným kravinám.No jo dospělé baby,a někdy je to horší než pubeerťáci..:)
V pondělí jsem se myslím že přejedla,ano to bude ono..Jinak mi včera bylo pěkně blbě.Musela jsem dokonce odejít ze školy dřív.Takové bolesti břicha jsem ještě nikdy nezažila.Všechno je jednou poprvý holt..
Dneska jsem se nečekaně taky přejedla,a nečekaně je mi blbě..A zítra tomu dám útrum,ovšem druhá půlka mozku si stejně myslí,že to zase nečekaně poseru..!
Tak se mějte hezky,já už pádím.!