Září 2008

30.září..

30. září 2008 v 21:28 | Fai..
Kopenhagen, Dänemark
Povím vám že se v té škole asi zblázním,.Dneska i přes tu únavu jsem uklidila co jsem si naplánovala,takže jsem v tomhle ohledu spokojena.!Zítra mě čeká další díl,a těch dílů bude víc protože je toho hodně.
Z toho testu na který jsem se měla včera učit jsem dostala za dva,a to jsem se učila až ráno v buse..:)
Dneska večer mě čeká další učení..!Nejsem ovšem tak unavená "už" jak včera tak to zkusím ještě teď.Ne až v buse..
Snídaně:nic..
Svačina:nic..
Oběd:jablko s jogurtem..
Svačina:trocha HRANOLEK s KEČUPEM (trocha víc)
Večeře:2 rohlíky s flórou..
Nebudu vám lhát co jsem jedla.Napřed jsem ty hranolky odmítla protože když se smažili v kuchyni nehorázně smrděli tukem a mě se udělalo z toho blivno,pak jsem ale na talíři už neodolala.No a ty dva rohlíky byli následkem toho že jsem si popustila uzdu..i tak je mi ovšem dobře.
Jsem taková ""dvojka""..Na jednu stranu pomáhám někomu jíst, a na druhé straně někoho obdivu jak málo vydrží jíst a tiše mu závidím.A obojí chápu.

29.září..

29. září 2008 v 21:14 | Fai..

Dobrý večer.
Dneska jsem strašně unavená,zesláblá, a zalehlá v uších..:)
Asi budu nemocná,kašlu každých "pět minut" smrkám,jsem právě tak nemocensky rozbolavěná,hlava mě pobolévá,a ty zalehlé uši to jsem vám ještě nikdy neměla.!Jako samozřejmě že jsem už zalehlé měla,ale ne skoro hodinu v kuse.Je to zvláštní..:)
Jednu krásnou výhodu to ale má..Na jídlo nemám chuť.Popíjím čajíky a ty mě udržují v takové přiměřené naplněnosti.Jako ovšem to neznamená že jsem nejedla to bohužel jo..
Snídaně:nic..
Svačina:nic..
Oběd:Neskvik(teď nevím jak se to píše)
Svačina:celozrný rohlík,a bulka
Večeře:jedna ta malá kinder čokoládka..
Tak to je po dlouhé době asi můj největší úspěch.!Jsem na sebe pyšná,i když..blablabla
Dneska jsem prospala skoro celý den..!Jsem trochu mimo.Už pomalu půjdu,musím ještě do sprchy kde mi bude zima,nachystat se na zitřek a naučit se na písemku..Mě se nechceee..
Mějte se líp,všechny vás miluju!.

28.září..

28. září 2008 v 21:24 | Fai..

Chcete vážně vědět co jsem dneska jedla?.Ale nečekejte,jídelníček holky co hubne..:)
Snídaně:práce..
Svačina:práce..
Oběd:2 plněné řízky kuřecí..samotné
Svačinka:celá oříšková čokoláda
Večeře:2 jablka s jogurtem..
I když nedá se říct,že jsem jedla oběd,večeři a svačinu.Protože to co jsem snědla jsem snědla hned za sebou a to tak že jsem začal ve tři a skončila o půl paté.A od té doby nic.Abyste věděli tak já to dělám poslední dobou pořád.Vždycky jím třeba hodinu v kuse,jídlo které bych neměla jíst,a pak nejím 24 někdy 23 hodin,a potom zase během hoďky,hodiny a půl do sebe všechno nasypu a tak se to opakuje pořád dokola.Musím to změnit.
Dneska jsem od rána byla v práci,a odpoledne jsem žehlila a trochu se prospala.
Jinak v práci o víkendu pohoda.Mám to zdárně za sebou a už nebývám ani tak nervózní jako ze začátku.
Promazala jsem pár SB,buď těch co o sobě nedali dlouho vědět,nebo ty co zrušili..!
Miluju vás..


26.září..

26. září 2008 v 21:03 | Fai..

Co bych vám tak napsala zlata moje?!
Máme před víkendem,takže všem co jdou "kalit" nebo dělat něco podobného přeji ať se nepozvrací.!A těm co nemaj nic v plánu přeju krásný lenošení.Já zítra velmi brzo vstávám takže půjdu brzo spinkat,a zase se nevyspímmm..!.Ale nevadí,aspoň budou penízky,.!
Co napsat?Snad že ta holka má ku*evsky dobře štíhlý nohy.I mi budem takový.I já už za chvilku zvládnu opět psát jídelníčky.Uvidíte.Nevím kdy ale uvidíte.Je to přece stránka o mém hubnutí ne?..Jenom že už to tu chvilku tak vůbec nevypadá.Ale to se změní.Uvidíte.Nevím kdy,ale uvidíte..
Pa,krásnou sobotu,zlata moje.!

25.září..

25. září 2008 v 20:59 | Fai..

Bože střelte mi kulku do hlavy.!.Oběste mě.Předávkujte mě prášky.Zabíjte mě!Ale jinak nejsem pesimistka,.Co mám dělat,abych se nepřežírala?.Abych to přežívala ve škole?.Abych se cítila fajn,nenávidím lidi,proč jsou vlastně?.Proč jsem já?.Mně osobně by bylo líp,kdybych zdechla, a posmrtnej život se skládal z toho že bych furt spala,super ne?:.Ne promiňte,ale mám debilní pocit že bych tu každý den měla něco napsat,takže píšu aj když nic schopnýho nenapíšu..Holky moje milovany.Už mi příjde jako by to nebyl ani blog o hubnutí..Taky když nedokážu žrat normálně že..Váha se ráno pohybuje kolem 54,a večer 55 kg..Ať už nestoupá,prosím,ať klesá.Ať se stane zázrak prosím,moc prosím..

24.září?..

24. září 2008 v 21:18 | Fai..
Skinny Bitch..
Má to cenu?.Ne!.Nic,nic,nic.Nic!
Hubnutí je na hovno.
Škola je na hovno.
Doma je to na hovno.
Všechno je na hovno.
Ale jak říká Forrest Gump,Hovno bejvá.
Jinak je mi fajn.

22.září..

22. září 2008 v 20:58 | Fai..

A zase máte takovů tu náladu, kdy si uvědomujete že hovno umíte,v ničem nevynikáte,nic vám nejde,jste na hovno,cítite se jako špína,nejradši byste se nehýbali,bolí vás břicho z přežrání,je vám hnusně,ste nechutně zhusení samo sebou,máte toho moc před sebou na starosti a vůbec se vám do toho nechce,brečíte,ale stejně víte že se tomu nevyhnete,ste zoufalý už nevíte co dál,bolí vás to,trpíte když vidíte jak jsou ostatní fajn,a jak vy jste jenom debilní holka co se chce být smutná,protože sama neví proč.
Chci dredy,chci piercing,chci super postavu,chci moc chodit raz za čas do hospody,nechci být tak líná,chci si najít nějaký koníček,zase začít číst,cvičit,něco zvládat.Nezvládám nic.Nikdo mi nic nedovolí.Piercing,dredy,hospodu,nic.Nic nemožu,jak dlouho?.Do 18? Co pak? Pak si myslí že to přejdu a slušně poděkuju.Fuck off.
Já nechci do školy,už nemůžu ani dýchat v autobuse.Mám strach že mě každý slyší jak funím,že vydávám nějaké divné zvuky,které neslyším kvůli mp3,mám strach promluvit,protože se obávám že ze mě výjde stejný zvuk jako dneska,je to na hovno a já tam nechci.Nebaví mě komunikovat s lidmi,na co taky,?.Stejně mi nepomůžou.Hloupě přikývnou,prohodí známou frázi a jdou dál s pocitem že pomohli.Ale jak?. Já sama bych chtěla pomoct,ale sama vím z vlastní zkušenosti,že prohodím tu samou frázi co oni.Úplně nejradši bych byla kdybych tam mohla zítra přijít a nikdo by mě neznal,nikdo by mě nezdravil,nemluvil se mnou,nedělal by se mnou nějakou tu srandu,které se smějete a sami o tom nevíte,nepřemýšleli by ste,neříkali byste něco co byste vzápětí odsoudili,a nadávali si jak trapně to zase vyznělo.Do prdele,.Chci už dospět.Cha.Za jak dlouho?Už mě ta puberta vážně přestala bavit.Zvlášť když víte že je to kvůli ní ale stejně s tím nic nezmožete.
Jdu,dobrů.

21.září..

21. září 2008 v 21:08 | Fai..

(cute.blog.cz)
Tak tohle chciii..:)
Ale nikdy nebudu mít,chacha.!Včera jsem už nepsala jelikož jsem tu ani nebyla.Přišla jsem z práca,unavená a k tomu pozdě.Takže jsem jenom proletěla sprchou a šla spát.Naspala nějakých šest hodin a zase do práce.K tomu mě včera večer pobolévala hlava,a dneska vyvrcholila v ukrutnou bolest.Ale práci jsem přežila,pak se doma ehm "přežrala" jak jinak že,trochu prospala a teď je fajn.No fajn by bylo kdybych se nepřežrala.Mně se vlastně opakuje každý den úplně stejně.Nic nejím.Pak se kolem 15:00-16:00 přejím,a pak teda buď od 16:00,nebo sem tam od 17:00 nejím,až do druhého dne,čili mám jakkdyž hladovku.Jsem prostě rrrr..Místo toho abych jedla míň v pěti porcích pěkně tak dělám tohle.Ale jakmile si dám ráno snídani tak už se to rovnou sype.
Jinak nevím jestli jste si všimli,ale poslední dobou všechny trpíme depresemy.Bude to počasím?.Co myslíte.Počasí je sice na hovno,ale v tom to asi nebude..Záhada depresí holek.Puberťaček?Nepochopených?.To zní jako úvaha..
Končím,mějte se krásně,dnes je zrovna ten den, kdy si uvědomuju jak moc ráda vás mám,a jak mi na vás záleží.:)
Přeju krásný den zítra,ať se všem vydaří.!

19.září..

19. září 2008 v 21:32 | Fai..
To nám to ale utíká.Myslím září.Dnes máme už 19 to je krása.Jen tak dál, a za chvilku jsou zase prázdniny.:).No dobře to už přeháním.
Jinak ta zamilovanost,nebude zamilovanost,spíš poblouzněnost,nebo možná jen ten pocit,že někoho chci.Jako nechci,ale můj mozek chce,víte?
Jídlo pořád na stejně úrovni.Nějak se mi nedaří,ale zase se to není taková katastrofa jako o prázdninách.Zítra jdu do práce,takže nebudu skoro vůbec jíst.(haha).
Mějte se krásně,miluju vás!

Jak se chováme na toaletě?..

19. září 2008 v 21:11 | Fai.. |  Story
Zdroj.. Tak na tento článek jsem narazila při nějaké nabídce,už ani nevím kde,no zdroj stránky jsem uvedla.A jelikož nás teď ve škole poučovali že řádí žloutenka,že bysme měli pečlivě dodržovat hygienu,přišlo mi to trefný..(mimochodem, já si ruce, když jdu ze záchodu umývám).

Jak se chováme na toaletě?

Stojím v umývárně na veřejných záchodcích v jednom pražském nákupním centru. A právě tady, v této situaci, mi to dochází!
Co se to děje s českými holčičkami, dívkami, slečnami, ženami, matkami a babičkami, že se v zrcadle nad umyvadlem odráží pouze můj obličej? Copak si vážně žádná jiná ženská nemyje po návštěvě záchodu ruce?
Tak to jsme tedy v ha...! Podotýkám, že teplá voda i mýdlo jsou tady k dispozici. A že vytíženost záchodků je obrovská. Fronta se tady (jako vždycky) stojí až ven. Zvláštní situace ve chvíli, kdy jen v Praze přibývá každý den 13 nových pacientů nakažených žloutenkou! Nepřezdívá se náhodou viru hepatitidy A "nemoc špinavých rukou"?

18. září...

18. září 2008 v 21:13 | Fai..

Zdravím..
Víte co je sranda?.Že jsem možná zamilovaná do svého spolužáka.Není to k poukání?.Já se asi udusím smíchem.Ale to bude v fajn.Tuhle zamilovanost ještě dokážu "zabit".Rychle, účinně.Dřív než se před ním budu bát cokoliv udělat,nedej bože se stydět,cha cha..To už bych zrovna mohla přestat do té školy chodit..
Nemám ráda lidi co si furt bezdůvodně stěžují.A nevím proč.Možná proto,že já sama jsem taková.Já sama si furt na všechno stěžuju.Tak možná proto..:)
Fuck off,Fuck of,Fuck off,Fuck of.Dneska sa mi nic neeechce,Fuck off,Hovno jsem udělala,Fuck off,Ale hovno bejvá jak by řekl Forrest Gump,Fuck of,Fuck off, Fuck of škole,Fuck off všem.!.Fuck of všem kromě vás..:)

Green Day - Working Class Hero..

18. září 2008 v 21:04 | Fai..
Zde.e stáhneš..Klikni na něco co vypadá jako CKAZAT.

17.září..

17. září 2008 v 21:11 | Fai..
Všechno na prd?.A co by mělo být jako fajn?.Niiccc.A proč taky?Proč by nám mělo být fajn?.A proč bych měla být štíhlá?Prooč?Šak prooč?Tlustý špek.
Koukám na Soukromé Pasti,to je tak jediný pozitivum dnešního dne.Další pozitivum že se budu do noci učit.Na což se po chvilce vyseru a zítra budu v prdeli.Tak já dneska radši končím,stejně mám pocit že jsem už nikdo nechodí.!.

16.září..

16. září 2008 v 21:12 | Fai..
Je tam zima je tam hnusně..Kdyby aspoň nepršelo.Nebo kdyby aspoň nebyla taková zima.Déšť mi nevadí,když není i zima.Zima mi nevadí,když není i déšť.
Máme tu holt podzim,pozdim miluju,když není déšť smíchaný se zimou..:)
Dneska jsem papkala hodně.Čekala jsem snad něco jiného?.Ne,protože jsem co?.pičaaa...Né,nejsem,nebuď přece sprostá slečno!!:Ty jsi prostě nenažranáááá..Ve škole je to velká,velká nuda.Do práce nevím jak budu jezdit,protože nejezdí žádné spoje.A moji milovaní rodiče,vtipkují že projedou víc benzínu než si vydělám..A je to pravda?..Nee..
Kámošky si ze mě dělají srandu,že skončím jako anorektička,a já vtipkuju s nima,jak si doma "jakože počítám kalorie"..vtipné?..
Tímto končím svůj ironický,velmi kvalitní článek..

Lidičky a podzim..:)

16. září 2008 v 21:12 | Fai.. |  Pictures

15.září..

15. září 2008 v 21:20 | Fai..
Divné pondělí.
Musím se ještě učit češtinu,což mám minimálně na dvě hodiny,což nezvládnu,ale pokusím se,.Já to potřebuju zvládnout.Když už mi nejde hubnutí tak aspoň to debilní učení.Nehubnu,nic se nevyvíjí..Nechápu jak jsem za rok,za tak dlouhou dobu,mohla nejdřiv zhubnout devět kilo a pak nabrat zpátky pět.No jako chápu to,ono když jsem se celé prázdniny jenom přežírala je to celkem logické,ale když jsem s tím před rokem začínala,tak jsem si myslela že touhle dobou už budu mít minimálně 49 kg.Budu u cíle,vysportované tělo,sport mě bude bavit,a co mám.?..55 kg,špeky,sport se mi stále hnusí,a každý den mám co dělat abych se nepřejedla.
Poslední dobou si tu pořád jenom stěžuju,omlouvám se.Ale kde jinde to napsat?.Deníček,pořádně neschováte,před zvědavými rodiči,nebo sourozenci.Tak asi tak..Jinak dneska jsem papkala,jenom nějaké ovoce,a jogurty,snad se jen naučím,a už si nic nedám.Snad.Zatím se mějte,a slibuju že tu na blogu zase přidám něco zajímavějšího,než jenom moje pubertální kecy..
Mějte se zítra krásně,doufám že nebude taková zima zase..:)

14.9.2008...

14. září 2008 v 21:15 | Fai..
Den na nic řekla bych.Ráno jsem se probudila s bolestí hlavy,která se mě držela po celý den a přešla až nějak tak na večer.I přesto jsem žehlila,a možná právě proto mě to přešlo.Net mám dneska zasraně pomalej,ani se nemůžu koukat na videa,se to furt seká kua.Zítra zase škola.Chtěla jsem se učit,ale vůbec se k tomu nemůžu dokopat.Když už otevřu sešit,tak nad ním stejně jenom tak bezduše sedím,a hovno vím.Je mi strašná zima.Celý den jsem měla otevřený okno jen mi jaksi nedošlo že venku není zrovna nejteplej.A to mám jít ještě do sprchy!!Brr..Jídelníček nebyl až tak fajn,dvě jablka,chleba s flórou a marmeládou,zemáková kaše + čína!.Ale sekla jsem s tím kolem druhé hodiny,a od té doby nic..Teď žvýkám tak milión žvýkaček.Končím pomalu se odcházím dosoukat do sprchy..
Pá zlata moje,mějte se fajn zítra..

13.září..

13. září 2008 v 23:01 | Fai..
V PRÁCI POOOHOODA!!..
Takže jsem "happy".No ještě ráno jsem si myslela,že se snad pozvracím z myšlenky na ni.Nervozita během dne opadla,a navečer už to bylo fajn.Mooc spokojená.Zítra ještě nedělám,zase až přístí víkend,už i v sobotu i v neděli.Další positivum snědla jsem jenom jedno jablko.Nebyl čas no.Ale jako vážně.Jako vážně mi to ovšem nevadí.
Jinak nevíte někdo,popřípadě ty Goss* co s tebou je?.Já jenom že se mi tvoje stránka neobjevuje,tak jestli je to chyba komplu,nebo si ji zrušila?.To samé Erika (erika-ana.blog.cz)..
Jo a ty moje zlato (Muchacho) by ses taky mohla ozvat.!
Jsem moc unavená du spát.Pá...

12.září..

12. září 2008 v 22:10 | Fai..
Těším se až bude zítra touhle dobou.To už budu totiž na cestě domů,nebo dokonce už doma.Z práce.Z práce do které mám strašný strach jít.Prosím ať se mi daří.Ať nejsem moc nervózní.Musím to zlvádnout.Doufám že se neprokážu jako totální debil a holka na hovno.Snad ne.DOUFÁM.Bojím s a to moc.Měla bych jít brzo spát,ale stejně vím že neusnu.Já se tak těším na zítřek touhle dobou.Tak moc.!.Zítra touhle dobou se ozvu.Já se tak těším až budu psát ten článek.Ale to je daleko,stejně se té práci nevyhnu.Práce mi nevadí,.to vůbec!:Jinak bych tam nešla že?!.Ale mám strach že to budu moct kazit,!Zítra napíšu!Určitě.Je jisté že něco zkazím,možná zkazím vše,prosím ať toho není moc!