Srpen 2008

31.srpna..

31. srpna 2008 v 21:16 | Fai..
Tak nám to zítra vypukne,a krásný večer!.
Dneska ani nevím co bych napsala.Jsem tak nějak pozitivně naladěna,ale už teď vidím že na zítřek neusnu.Bože zase ty xichty.No co pár jich zkopnu,pár shodím nenápadně do příkopu,a troše zlomím vaz..Asi už půjdu zlatíčka moje,du do spršky nachystat sa,a po Ztracených zkusím usnout.Držte pěsti,budu vás hlídat..
Mám vás ráda,hodně štěstí zítraa.!

Tak hlavně..

30. srpna 2008 v 22:27 | Fai.. |  Story
Tak hlavně abych tu něco přidala,ale hlavně abyste věděli po čem moje srdce touží..
Tudíž stručný výpis všech mých oblíbených kapel,když zapomenu,nebo když se objeví nějaká nová,přidám..
Začnem.Jako první,moje asi nejoblíbenější,i když to se nedá přesně určit,ale je to My Chemical Romance..
Poslouchám je už asi tak 2 roky.Miluju je.Nesnáším když o nich někdo tvrdí že jsou emo.Když si to sami oni o sobě nemyslí,tak nemůžou být.(jinak nic proti emu nemám)
Mezi další : Flyleaf.!
Řekla bych taková skoro až metalová kapelka,kterou už taky nějakou tu dobu poslouchám.Miluju hlas Lacey.Miluju to jak kříčí,vážně nádhera.
Další na řadě třeba : Gun´s and Roses
Myslím že netřeba komentovat.Miluju ty "Axlovi" pohyby,a Slashovy kytarový sóla.:)
Další,další: From Autumn To Ashes..
Než je opustil,ten "uřvanej člen" byli skvělá dvojka.Teď to ale chlapeček zvládá uřvat sám,a je to skvělý..
Anti - Flag..
Samozřejmě texty jsou skvělý,názory fajn,ale ten hlas.Jsem ujetá na hlasy. "This is the end,for you my friend" .. skvělý song..
Distillers
Pokud milujete stejně jako já,takový ty křáplý,prohulený hlasy,ona je to pravé..
Foo Fighters
Tak to jsou vysmátý zlatíčka.Geniální tvorové.A zpěvák si umí skvěle pořvat..:)
Tak tyhle budou asi takové ty nej,nej..ale dál mám taky ráda : Pearl Jam,Leathermouth,Vypsaná Fixa,Evanescence,Within Tempation,Reggie and The Full Effect,Green Day,atd,atd..Je toho strašně moc..

30.srpna..

30. srpna 2008 v 22:05 | Fai..
Zdravím,a pro nás školou povinné : "Doufám,že si poslední večer užíváte!"
Samozřejmě,že i zítra bude večer že,ale ne všichni mohou sedět dlouho venku,bavit se,popřípadě pít,atd,atd..:).Dneska jsem měla vypadnout.Jít na "ekšn",kterou mám skoro za barákem.Ale jaksi všichni se rozhodli,že pojedou na jednu místní diskotéku,a ta mě opravdu neláká.A jelikož jsem stydlivá,samotné se mi tam nechce.Tak sedím doma.Aspoň jsem skoukla pár videií o ppp,načerpala inspiraci z krásných modelek (to zní trochu úchylně) a teď vám píšu.Asi si už půjdu lehnout.Je tam "Vodní svět".Ten film žeru.Tak ho dokoukám,a pak se mi snad podaří usnout.Držte pěsti.
Zítra jedem k babičce.Aspoň mi ten den rychle uteče,a nebudu moct myslet na školu.I když i na to se čas najde.To já si vždycky chytře vstanu pozděj,abych se pak jenom umyla,popřípadě najedla oběda,a jela hned k babí.Protože doma už mě to nebaví...:).U babí jsme vždycky až do večera,pak jedem ještě nakoupit,takže si buď kupuju coca colu zero na večer,nebo lupínky, abych měla co jíst..:)
Víte na co se těším?.Až budeme mít osm hodin,já se vrátím až tak kolem páté hodiny domů,s prázdným žaludkem,dám si lupínky,ovoce s jogurtem nebo cokoli jinýho,a svět bude krásnej..:)
Dobrou noc kočky moje,zlata moje nejzlatější.Jsem strašně moc ráda že vás mám.Už nejde jen tak odejít.!.Krásnou noc.


Snejana Onopka..poprvé..

30. srpna 2008 v 20:24 | Fai.. |  Miš.maš.
Je hezká a má krásnou postavu.!.29.srpna..

29. srpna 2008 v 22:04 | Fai..
klikni pro další fotku
Já se moc omlouvám.Že to tady poslední dobou flákám.Ale i to se změní.S chutěmi,a s přežíráním bych řekla že jsem na tom už dobře.Už nemám tu potřebu se každý den přejíst.A usnu už i s hladovým žaludkem.Juchůů.Řekla bych že krize je pomalu zažehnána.Škola se blíží,ale momentálně mi připadá strašně daleko.
Absolutně nevím co zítra budu dělat.Vynasnažím se spát co nejdýl,ať ten den pak rychlejc utíká.Vlastně možná půjdu ven,tak to by mohlo být teoreticky o zábavu postaráno..
Mějte se zlata moje.,Zítra se ozvu a snad i něco přibyde..Počítám že od pondělí,(ano to začne škola) bych už mohla psát zase jídelníčky.Pa.

28.srpna..

28. srpna 2008 v 21:43 | Fai..
(slim.blog.cz)
Tak teď už se do školy absolutně netěším.Vím,vím dřív jsem se těšila,a kvůli hubnutí to stále platí.Ale.Když.Když si představím co za pipinky mě tam opět čeká.Nejsem dokonalá já to vím,ale ty holky mi vážně trhaj nervy.Kdyby aspoň neřvali na celou třídu.No teď ten hlavní důvod.Zrušili nám pár učitelů,a mého nejoblíbenějšího už nemáme vůbec.Místo něj přijdou pár jiných horších.A taky předmět který jsme měli mít jen tento rok,a na který jsem se nejvíc těšila.Súpa trúpa.
Radši končím..A držte pěsti ať nespadne letadlo!.

27.srpna..

27. srpna 2008 v 21:49 | Fai..
Snad se začíná blýskat na lepší časy..:)
Pomalu ale jistě se začínám zbavovat toho neskutečnýho přežírání.Ještě to není sice na to,abych začala psát jídelníčky,které by mi svým obsahem nevadily,ale doufám že i na to se dostanu.Váha je stále na 55 kg.Ani nestoupla,ani neklesla,ale nevadí.Dnes jsem to dostala,takže stejně nemůžu očekávat žádný zázrak.Snažím se pravidelně cvičit,a i to mi celkem jde.Když jsem moc unavená,nebo celý den jsem někde pryč,nahradím si to další den a cvičím dvakrát svou předepsanou sestavu.Taky jsem si na to udělala takovej ten kalendářík co si odškrtáváte dny.Aspoň jsem se trochu zabavila,a je to krásnej pocit když si tam můžu udělat křížek.
Vzhled stránky už nechám asi tak,ale pořád nejsem nějak spokojená.
Na začátku srpna jsem se do školy těšila.Teď už ani ne.Začínám si uvědomovat kdo mě tam čeká.Že budu muset potkávat opět dva lidi,kteří o mě nemají ani ponětí.A že budu ve třídě s 30 spolužákama kteří mě minulý rok připravili skoro o všechny moje nervy.Možná proto jsem i zhubla..:)..
Jsem unavená.Půjdu si lehnout a stejně neusnu.Budu ležet minimálně půl hodiny bezmocně se obracet a pomalu šílet z toho že vždycky najdu něco co mi nedá spát.Buď mám žízeň,nebo si ležím na noze,nebo mě začne svědit ruka,a co je nejhorší,když vám začně bzoukat u ucha komár.To vážně miluju..!A taky budu zahánět chutě,což skončí hysterickým záchvatem plným slz,ale nebudu moc křičet protože naši už budou spát,a tam budu brečet potichu.Což já umím.Moc dobře to umím.Svůj první rok na střední škole jsem brečela každou noc.Až do ranních hodin dokud jsem vyčerpáním nebo únavou neusla.
Tak radši končím,krásnou noc.
PS:Snad mě zítra ráno opět vzbudí zvonění poštovního poslíčka.Tento týden se to stalo dvakrát,ale teď očekávám příjemný dárek.Své první kolečkové brusle..:).Snad zítra bude ten den,ten den kdy si je poprvé nazuji,zjistím že jsou mi malé,a opět zauvažuji nadtím,kdy se mi konečně něco podaří.:)..

26.srpna..

26. srpna 2008 v 21:32 | Fai..
Dneska bylo nějak divně..Ráno jsem se probudila a bolela mě strašně hlava.A to mě drželo celý den,takže vážně úpa trúpa super.Takže se mějte úpa trúpa jak chcete,a já se zase ozvu.!A zítra ještě spravím to menu nebojte,ale momentálně už musím.!

Tipy k udržení štíhlé postavy..

26. srpna 2008 v 21:27 | Fai..
Nechcete se trápit dietou, ale pár jednoduchých triků k udržení nebo dosažení ideální váhy by se vám hodilo? S těmito zeštíhlujícími triky budete mít hezkou postavu a také si ji trvale udržíte - a to vše bez dietního stresu.

25.srpna - 55 kg..

25. srpna 2008 v 20:33 | Fai..
Ano dnes jsem myslela že omdlím,když jsem stoupla na váhu,ale fotky jsem slíbila,a já nelžu,takže to splním..Radši ale pod celým..

24.srpna..

24. srpna 2008 v 20:38 | Fai..
Zdravím dámy.!
Dnes jsem se opět přejedla.Ale pozor.Ne tak jak jsem se přejídala celý měsíc.Přejedla jsem se to ano,ale ne tak moc.Ne zas tak moc,tudíž jsem ochotná napsat i to co jsem snědla.
Tady to je : Oběd ( což byla trocha brambor,s kouskem masa + okurkový salát), poté dvě čokoládky z Mercy, jedny BeBe kde jsou ty 4 ks,a jedenkrát lupínky s mlékem,kousek sýru.
I když ještě před pár hodinama jsem se těšila jak jsem napíšu že jsem se poprvé nepřejedla.Už se na sebe nemůžu ani podívat.Když se sprchuju tak se na sebe ani nemůžu podívat.Vyvrátím hlavu a rychle se umyju.Když se oblékám dívám se jinam.Stydím se za sebe.Ještě že nemám žádného kluka,přítele.Nesnesla bych kdyby se mě dotknul.Hnusím se sama sobě.Co se přejídám se mi strašně zhoršila pleť. Chci už mít tohle období za sebou.Chci už zase málo jíst.Chci aby mi to šlo stejně dobře jako předtím.Už mě to nebaví.Já vím, že mi napíšete že to zase půjde,ale kdy?.Hmm.?.To mi ani jedna z vás nemůže říct.Ani já nevím kdy už se konečně seberu.
Nenávidím svoji rodinu.Naši kuchyni.Jeden se pohádá s jedním,a už se to přenáší na všechny.Nakonec to schytáte i vy aniž byste něco udělali.Chtěla bych být samostatná.Závislá sama na sobě.Ne na rodičích.Mít svůj byt,prázdnou ledničku,a hodně cigaret a coca coly light.Už i ty blbé cigarety mi zdražili.Šmejdi.
Dřív jsem hodně četla.Miluju četbu,dokonce i chodím do školy zaměřené hlavně na literaturu.Ale za celé prázdniny jsem byla schopná přečíst jenom jednu knížku.Nemůžu se soustředit.Nevnímám věty,stránky nic.Musím se dát do kupy.Cítím jak jsem ucpaná.Jak se to jídlo ve mně pěkně ukládá.
Radši končím,zítra ty fotky,snad.Pa,mějte se krásně..
PS: mimochodem dneska jsem 4,5 hod. žehlila,pak tak 1.5 hod,. skládala ponožky.Myslela jsem že se aspoň ubráním jídlu,ale ejhle..K čertu se mnou..:)..Aspoň pozdravím lucifera.!.

22.srpna..

22. srpna 2008 v 21:13 | Fai..
Včera jsem se neozvala,už vlastně ani nevím proč..:)..Zase změna vzhledu,taková menší ale přeci.Rozhodla jsem se že v pondělí jsem dám svoje fotky.Abyste viděli co to přežírání se mnou udělalo,a aby mi někdo nepsal že mám ruky jako hůlčičky,že Muchacho..:)Protože pravda je jinde.Myslím že kdyby my lezly kosti tak je snad vidím ne?.Nosím brýle,takže slepá být nemůžu..:).No ale fotky budou až v pondělí,abych pro zlepšení mohla něco udělat.Sice jak se znám,a jak jsem prožívala poslední měsíc,už teď vím,že s tím houby udělám.
Jedno vím jistě,myslím že teď hodně dlouho nebudu chtít vidět rohlík,nebo chleba s flórou..:)
Neptejte se mě na jídlo,nebo na to kolik jsem toho dnes nebo včera snědla,není to příjemný pohled,možná ne pro vás ale pro mne ano.Proto se neptejte..
A otázka za všechny peníze?.Uvažovali ste někdy nad smyslem života?Já se na něj dneska pokoušela všemožně přijít.Nic jsem nenašla.A opět nastala ta chvíle kdy jsem seděla a nevěděla co dál.Bylo co udělat,ale já se nemohla zvednout a jít to udělat.Nešlo to.Místo toho jsem se zamčela v pokoji a čuměla do zdi..:)..Taky zábava vám povím..
Poslední odstavec je výlev 16 leté puberťačky,berte to s rezervou,jako celý tenhle blog.
Mám vás ráda holčeny moje,krásnou sobotu,krásnou neděli,krásný víkend,držte se sluníčka moje,když už ne já,ale já se budu snažit,tak aspoň vy..:)

20.srpna..

20. srpna 2008 v 21:29 | Fai..
Co myslíte zvládla jsem to dneska?.!.
Chvilka napětí ..!
Neee..
Nečekané že?.Taky jsem to nečekala,co máte z toho!
Co víc psát?Že půjdu do školy jako prase,je již jisté.Že jsem si to posrala,je už hotová věc.A že nevím jak dál,už vím taky nějakou tu chvíli..
Tak se mějte,a já se půjdu i se svojí trapností zahrabat někam hodně daleko a hluboko..pa!
PS..: teď jsem si všimla...CO JE TO ZA BLBÝ REKLAMY?..:)
Druhý PS: Šmejdko,šmejdko,šmejdko...lžeš,a lhát se nemá!..


19.sprna..

19. srpna 2008 v 21:29 | Fai..
Dneska jsem měla začít svůj první úspěšný "nepřejídací" den.A taky jsem začala,ale bohužel už nedokončila.Už vážně nevím, kde mám hledat inspiraci.Momentálně mám kolem 54 kg,a děsí mě představa, že se vrátím do školy tlustší než jsem z tama odešla.
Dnes se mě otec ptal proč se držím za břicho,jestli mě bolí.Říkám že ne.A on na to,že to vypadalo tak,že jsem přes den zase hovno dělala a jenom sem sa přejídala..Neměl pravdu,přežrala jsem se až potom..:(
Aspoň malé pozitivum - nachodila jsem tak 10km minimálně,a k tomu jsem si dala ještě ten svůj cvičební plán.
Už nebudu psát radši ani nic dalšího,jen snad.Zítra budu dopoledne sama doma,takže jsem konečně přidám několik více článků..:)
Mějte se hezky holčiny moje..

18.srpna..

18. srpna 2008 v 21:54 | Fai..
Dneska je mi krásně.Bezdůvodně.Vážně nevím proč.
Vytvořila jsem si svůj nový dvoutýdenní cvičební plán.A dnešek jsem si již splnila.Mám ho zepsaný pěkně v notýsku.Snad se ho budu držet.
Zítra bych měla mít více pohybu než je normální.A taky začnu zase normálně jíst.Konečně.Už mě to neustálé přejídaní vážně nebaví.!
Pa zlata,mějte se krásně!
( PS: snad se zitra nepřejím,držte prosím palce..)

17.srpna..

17. srpna 2008 v 21:24 | Fai..
Moc se omlouvám,ale teď se na net vůbec nedostávám.Buď příjdou kamarádky,což jim nezazlívám,ale ony moc dobře vědí,že mám povolený net jen večer v určitou hodinu a musí příjt zrovna v ni. A to se přitom během celého dne neobjeví...:).Tak mi to leze trochu na mozek.
Dneska tu zase opruzoval bratr,který něco instaloval,takže to bylo nutný.A teď mně otravuje mamka,že tu dlouho nebyla a že by sem chtěla jít.Takže já už zase půjdu..:(
Zítra to už bude snad v pohodě,takže jsem něco určitě přidám.Miluju vás, a moc se omlouvám.!
Co se týče hubnutí, tak to shrnu pár slovy : "Stojí za hovno!"..( i když ani to ne)..